AKCJA INTEGRACJA

to Świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu podczas spotkania firmowego, rodzinnego, w gronie przyjaciół, czy wieczoru kawalerskiego!

Zasady są proste:

  1. W pierwszej kolejności odwiedzacie escape room 'Tajemniczy las', gdzie wymagana jest 'jasność umysłu', gdyż będzie tutaj czekało na Was wiele zagadek.
  2. Standardowo do escape roomu wpuszczamy maksymalnie 5 osób, jednakże abyście mogli lepiej się zintegrować w ramach Akcji Integracji dopuszczamy możliwość gry dla 6 osób!
  3. Po wizycie w 'Tajemniczym lesie' udajecie się do Squad Whisky, który mieści się w CityParku, czyli rzut beretem, czy może bardziej kapeluszem leśniczego, z Przygodowni.
  4. W Squad Whisky czekają na Was najprawdziwsze chwile relaksu w strefie VIP, gdzie pod okiem doświadczonego kipera rozsmakujecie się w single malt whisky.
  5. Dodatkowo w VIP ROOMie przy szklance wybornej whisky możecie zagrać w bilarda.

Za wszystkie te atrakcje zapłacicie 15% mnie!


W celu dokonania rezerwacji pisz na adres: anna@przygodownia.pl
Pamiętaj, że odpowiedni termin należy zarezerwować zarówno w escape roomie Przygodownia jak i w Squad Whisky, dlatego też skontaktuj się z nami z możliwie jak największym wyprzedzeniem, aby termin jak najlepiej odpowiadał Waszym oczekiwaniom.
logo
ul. Wojskowa 4,
61-792 Poznań
ul. Dąbrowskiego 64/10,
60-522 Poznań
Facebook