fbpx
Gry typu escape room cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego stworzyliśmy specjalną ofertę dla wszystkich chcących uświetnić swoją imprezę firmową, piknik rodzinny lub dowolne inne wydarzenie.
Oferujemy Państwu escape roomy mobilne, które mogą się mieścić w namiotach o wymiarach 5m x 5m lub w przestrzeni budynku (np. hotel). Mogą Państwo skorzystać z gotowych scenariuszy lub zlecić nam ich przygotowanie specjalnie na Państwa potrzeby.

Hawajskie wakacje

Kategoria: przygodowy

Poziom trudności:

Ilość osób: 2 - 6 osób

 

Za wami kilka dni spędzonych na upalnych hawajskich plażach. Wybawiliście się za wszystkie czasy. Niemniej jednak wakacje dobiegają końca, a wy opuszczacie swój pokój hotelowy. Niestety, w drodze na lotnisko okazało się, że jedna osoba zgubiła paszport. Jedyne miejsce gdzie mogła go zostawić to oddany już pokój. Los Wam nie sprzyja. Po waszym wymeldowaniu nastąpiła zmiana obsługi hotelowej. Do samolotu zostało co raz mniej czasu, a bez paszportu ani rusz. Musicie jak najszybciej wrócić do pokoju. Zdobądźcie klucz i odszukajcie zagubiony paszport. Spieszcie się, samolot nie poczeka a Wy nie posiadacie już funduszy na nowy bilet.

Pokój utrzymany w rozrywkowym klimacie. Wystrój, muzyka i rekwizyty przeniosą uczestników na piaszczystą plażę. Pozwolą się nieco zrelaksować i oddać dobrej zabawie. Pierwszym zadaniem jest dostanie się do pokoju hotelowego a następnie odnalezienie zgubionego paszportu. Po rozwiązaniu szeregu zagadek, bazując na spostrzegawczości i logicznym łączeniu poszczególnych elementów uczestnicy znajdą zgubiony dokument.


Bombowe wakacje

Kategoria: przygodowy/sensacyjny

Poziom trudności:

Ilość osób: 2 - 6 osób


...Jako wytrawni turyści postanowiliście zwiedzić kolejne Polskie miasto. Macie za sobą wiele godzin spaceru spędzonego nad podziwianiem miejscowych atrakcji. Przed wami ostatni punkt wycieczki, renesansowy Pałac, w którym mieszczą się Wasze pokoje hotelowe. Podczas zwiedzania piwnic trafiliście na nietypowe pomieszczenie. Wojskowe przedmioty takie jak skrzynie, odzież, konserwy zwracają Waszą uwagę. Zapoznawanie się z przedmiotami dawnych lat dostarcza Wam dużo wrażeń. Jednak miłe popołudnie w chłodnych podziemiach przerywa Wasz zaniepokojony kolega. Pośród militarnej kolekcji jest coś co znacznie się wyróżnia. Wygląda na to, że ktoś był tu chwile przed Wami. Badając ten intrygujący przedmiot zorientowaliście się, że jest to uzbrojony ładunek wybuchowy. Nim przybędą służby saperskie czas na liczniku już dawno dobiegnie końca. Jesteście zdani tylko na siebie. A los gości hotelowych spoczywa w Waszych rękach. Nie traćcie ani chwili, spróbujcie jak najszybciej rozbroić bombę przecinając odpowiedni kabel. Czas mija nieubłaganie.

Bombowe wakacje. Pokój utrzymany w militarnej stylistyce. Na uczestników czekają zagadki logiczne, zręcznościowe i manualne. Elementem kulminacyjnym jest konieczność rozbrojenia bomby. Gracze muszą zadecydować, który kolor kabla przeciąć. Są dwie możliwości: pierwsza - drużyna rozwiązuje kolejne zadania, dzięki którym pozna odpowiedni kolor, druga opcja jeżeli czas na liczniku dobiega końca to ryzyko! Nie pozostaje nic innego jak ciąć kabel licząc na swoją intuicję. Istnieje możliwość wykorzystania nazwy firmy jako element rozwiązania jednej z finałowych zagadek.

 

Cennik

Ceny escape roomów mobilnych ustalane są indywidualnie, gdyż są uzależnione od wielu czynników - skontaktuj się z nami w celu otrzymania szczegółówej oferty
 
 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!Na wiadomości odpowiadamy maksymalnie w 24h.